SZUKAMY LUDZI Z DOBRĄ ENERGIĄ

Dołącz do nas!

Wyślij CV

ASYSTENT DS. EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ W PRZEMYŚLE

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy na pełen etat nowego pracownika, którzy dołączy do naszej organizacji na stanowisku:
Asystenta ds. efektywności energetycznej w przemyśle

Zakres obowiązków:

  • kontakt z klientem, inicjacja nowych relacji biznesowych;
  • wykonywanie audytów energetycznych i audytów efektywności energetycznej;
  • wykonywanie wizji lokalnych w dużych i znanych firmach;
  • wykonywanie technicznych analiz energetycznych;
  • wykonywanie projektów fotometrycznych;
  • udział w realizacji postępowań środowiskowych;
  • udział w przygotowywaniu dokumentacji aplikacyjnych o środki krajowe oraz unijne projektów inwestycyjnych;
  • współprowadzenie szkoleń;
  • obsługa systemu CRM.

Wymagania:

  • min. 1 roczne doświadczenie w realizacji Audytów efektywności energetycznej i Audytów energetycznych przedsiębiorstwa;
  • preferowany kierunek związany z energetyką (energetyka, elektroenergetyka, inżynieria środowiska, technologia chemiczna lub pokrewne);
  • doświadczenie przy aplikowaniu o środki zewnętrzne na realizację inwestycji (mile widziane);
  • umiejętność obliczeń audytorskich, sporządzania bilansów energetycznych i prowadzenia obliczeń urządzeń energetycznych;
  • mile widziane doświadczenie w pracy w przemyśle oraz w pomiarach elektrycznych lub cieplnych;
  • prawo jazdy kat. B;
  • znajomość pakietu Office;
  • mile widziana umiejętność projektowania fotometrycznego (DIALux);
  • umiejętność obsługi oprogramowania CAD;
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie dobrym;
  • umiejętność przygotowania prezentacji;
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • analityczne myślenie;
  • umiejętności planowania oraz organizacyjne;
  • komunikatywność, umiejętności swobodnego nawiązywania relacji biznesowych;
  • kreatywność i asertywność w rozwiązywaniu problemów.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku doradztwa i usług z obszaru efektywności energetycznej,
  • Nieformalną atmosferę w pracy,
  • Możliwość podnoszenia swoich kompetencji,
  • Wsparcie doświadczonych kolegów,
  • Współpraca z najlepszymi ekspertami w obszarze efektywności energetycznej.
Separate email addresses with a comma.

Wysyłając CV wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach rekrutacyjnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez KAPE SA zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r., poz. 922, z późn. zm.) oraz rozporządzenia o ochronie danych osobowych 2016/679 (RODO). f

Zapoznałem się z klauzulą informacyjną:
1. Administratorem danych osobowych jest KAPE SA z siedzibą w Warszawie Al. Jerozolimskie 65/79,
www.kape.gov.pl. Przedmiotowe dane osobowe są zbierane w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych. W każdym momencie mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia.
2. We wszystkich sprawach związanych z ochroną danych osobowych w KAPE można kontaktować się z Inspektorem Danych Osobowych: iod@kape.gov.pl
3. Cele przetwarzania danych osobowych i podstawa prawna przetwarzania: Dane osobowe kandydatów przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego i nawiązania stosunku pracy, na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych 2016/679 (RODO)). Podanie danych osobowych jest dobrowolne lecz niezbędne dla realizacji celu. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
4. Informacje o odbiorcach danych osobowych:Odbiorcami danych osobowych przekazanych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego jest Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.
5. Dane osobowe kandydata nie będą przetwarzane w sposób, który jest związany z automatycznym podejmowaniem decyzji, w tym profilowaniem.6. Kandydatom przysługują następujące uprawnienia:

  • prawo dostępu do treści swoich danych
  • prawo do sprostowania (poprawienia treści) swoich danych,
  • prawo do usunięcia swoich danych w sytuacji kiedy przetwarzanie nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania, przy czym przepisy odrębne mogą wyłączyć możliwość skorzystania z tego prawa,
  • prawo do przenoszenia danych,
  • prawo wniesienia sprzeciwu,

7. Kandydaci mają prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
8. Kandydatom przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego: Biuro Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2 00-193 Warszawa tel. 22 531 03 00 fax. 22 531 03 01 kancelaria@giodo.gov.pl www.giodo.gov.pl`